Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Ekstremalne
  4. Dream Jump – Karpacz
  5. Dream Jump – Karpacz

Dream Jump – Karpacz

Cena: 239 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: G0005149

Miejsce realizacji

Dream Jump Kostrzyca: 5 km od Karpacza i 25 km od Szklarskiej Poręby

Czas trwania

Należy zarezerwować sobie ok. 1 godziny.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Przeciwwskazania do skoków: kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój i sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja sezonowa, realizowana od maja do października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Wymagania

Minimalny wiek uczesnika to 18 lat. Max waga - 120 kg. Wymagany dobry stan zdrowia. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Skok w technice Dream Jump z wysokości 100 metrów. Atrakcja dedykowana jest pasjonatom ekstremalnych sportów, którym znudziło się już klasyczne bungee. Dzięki wykorzystaniu alpinistycznej, niezwykle wytrzymałej liny, możliwe stało się wydłużenie czasu swobodnego spadania do maksimum. Okres ten może obejmować aż 90% wysokości obiektu, co przekłada się na niesamowite doświadczenia. Skok odbywa się z platformy, na którą przetransportowany zostaje uczestnik. Nakładana jest na niego specjalistyczna uprząż oraz asekuracja. Następnie śmiałek zeskoczy ze 100-metrowej wieży stanowiącej jeden z najciekawszych obiektów w Karkonoszach. W tym wypadku swobodny spadek będzie trwał około 4,5 sekundy. W trakcie Dream Jump osoba korzystająca z rozrywki może wykonywać akrobacje.

Co otrzymasz?

  • ekstremalny skok z wysokości 100 metrów

  • opiekę instruktora

  • niezbędną uprząż i asekurację

  • transport na platformę

  • możliwość zabrania ze sobą osób towarzyszących, które będą śledziły poczynania uczestnika z bezpiecznej odległości

Dla osób chętnych istnieje także możliwość wykupienia nagrywania skoku. Po uiszczeniu opłaty u organizatora otrzyma on pamiątkowy film.

Bezpieczeństwo

Atrakcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Maksymalna waga uczestnika wynosi 120 kg. Zakazane jest przystępowanie do realizacji pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych środków odurzających. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt, w tym asekurację.

Wśród przeciwwskazań do odbycia skoku wskazać można: ciążę, kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego oraz schorzenia układu krążenia. Przed wzięciem udziału w wydarzeniu uczestnik zapozna się z regulaminem obiektu i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do skorzystania z rozrywki typu Dream Jump. Osoby, które ukończyły 60 lat, muszą dodatkowo przedstawić zaświadczenie od lekarza, potwierdzające dobry stan zdrowia.

Dream Jump Karkonosze

Skok ze 100-metrowej wieży realizowany jest w miejscowości Kostrzyca leżącej w Karkonoszach, około 25 kilometrów od Szklarskiej Poręby. Udział w atrakcji uwarunkowany jest wcześniejszym dokonaniem rezerwacji następującej z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.