Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Kreatywne
  4. Escape room
  5. Escape room – Katowice

Escape room – Katowice

Wybierz lokalizację:
Pokój: Sherlock's Room
Cena: 200 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00007923

Miejsce realizacji

ul. 3 Maja 6-8/3 lub ul. Dębowa 65, Katowice (w zależności od wybranego pokoju)

Czas trwania

Czas trwania zależy od wybranego pokoju.

Informacje dodatkowe

Pokoje: „Sherlock's Room”, „Strych szalonego Alchemika”, „Łódź podwodna”, „Reaktor 404: powrót atomu” — ul. Dębowa 65, Katowice. Pokój „W gąszczu tajemnic” — ul. 3 Maja 6-8/3, Katowice.

Obowiązujący strój

Brak ograniczeń.

Sezon

Atrakcja całoroczna.

Wymagania

Posiadanie ważnego zamówienia rezerwacji. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Wizyta w katowickim escape roomie dla grupy znajomych. Czas trwania atrakcji uzależniony jest od wybranego scenariusza. Zwykle waha się on między 60 a 75 minut. W zabawie mogą brać udział zespoły złożone z od dwóch do pięciu osób. Ich członkowie będą musieli współpracować, by pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać postawione przed nimi zagadki. Tylko w taki sposób dotrą oni do wyjścia i ukończą rozgrywkę. Nad ich poczynaniami czuwał będzie Mistrz Gry, który w razie problemów udzieli im wskazówek. Celem drużyny poza rozwiązaniem łamigłówek może być również walka z czasem, która pozwoli im pobić rekord przejścia danego pokoju.

Do wyboru są następujące scenariusze: „Sherlock's Room”, „Strych szalonego Alchemika”, „Łódź podwodna”, „Reaktor 404: powrót atomu” oraz „W gąszczu tajemnic”.

Co otrzymasz?

  • scenariusz dopasowany do preferencji uczestników

  • możliwość wzięcia udziału w zabawie wraz ze znajomymi

  • pomoc Mistrza Gry

  • szansę na przeniesienie się do uniwersum z ulubionym motywem przewodnim

Dostępne pokoje

Sherlock’s Room

Podczas próby rozwiązania zagadki uprowadzenia sławnych osobistości, Sherlock znalazł się w niebezpiecznej sytuacji, która zagraża jego życiu! Teraz to Wy jesteście jedynymi, którzy mogą go ocalić - śledźcie wskazówki, które Sherlock zostawił, i gromadźcie dowody, które pomogą schwytac sprawców. Musicie działać szybko, bo macie tylko 60 minut, zanim podejrzani zniszczą wszystkie ślady i spalą dom Sherlocka wraz z dowodami. Gra jest dostępna dla grup składających się z 2 do 5 osób.

Strych szalonego Alchemika

Wszystkich alchemików nurtuje jedno marzenie - zdobycie Kamienia Filozoficznego, tajemniczego artefaktu zdolnego przemieniać ołów w złoto. Jednakże proces jego stworzenia jest nadzwyczaj czasochłonny, wręcz nieosiągalny... To może warto najpierw spróbować stworzyć eliksir nieśmiertelności? Pewien ekscentryczny alchemik był gotów zaryzykować wszystko, by osiągnąć swoją cel - poświęcił nie tylko swój umysł, ale i duszę. Co dokładnie wydarzyło się na strychu, gdzie pracował? Czy jeszcze jest nadzieja na zmianę biegu wydarzeń? Przekonaj się, rozwiązując liczne zagadki, i odkryj tajemnice tego szalonego alchemika... o ile masz odwagę. Gra trwa 60 minut i jest przeznaczona dla grup składających się z 2 do 4 osób.

Łódź podwodna

Tajemnicza podwodna łódź, ukrywająca... radość! To prawda, przenosimy się w niedaleką przyszłość, gdzie wszystko, co sprawia ludziom przyjemność, jest surowo zabronione. Nasza łódź specjalizuje się w przemytach zakazanych towarów. Jakie dokładnie przedmioty znajdziesz na jej pokładzie? Czy ta nielegalna ekspedycja zakończy się sukcesem? Przyjdź i odkryj, co tym razem nasza odważna załoga przemyca, i walczyć o niezapomnianą rozrywkę! Gra trwa 60 minut i jest dostępna dla grup składających się z 2 do 4 osób.

Reaktor 404: Powrót atomu

Opisując to wyjątkowe miejsce, możemy opowiedzieć o świecie przyszłości po wojnie nuklearnej, gdzie ludzkość staje przed wyjątkowym wyzwaniem w postapokaliptycznym otoczeniu. Życie dosłownie zniknęło z powierzchni Ziemi, a ci, którzy przetrwali, próbują znaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości pod ziemią. Wszystko układało się dobrze, dopóki nie pojawił się podział na dwie konkurencyjne frakcje. Wejdź do pierwszego pokoju ucieczki, gdzie rozwiązanie zagadek wiąże się z umiejętnością... rozkminy. Gra trwa 60 minut i jest dostępna dla grup składających się z 2 do 5 osób.

W gąszczu tajemnic

Clue Town to spokojne miasteczko w Stanach Zjednoczonych, które jednak co jakiś czas staje się areną niezwykłych wydarzeń. Ludzi interesuje skandal wokół burmistrza, ucieczka z więzienia, a ostatnio także spadająca rakieta kosmiczna. W szczególności to ostatnie wydarzenie przyciągnęło uwagę, przyciągając do miasta kilku agentów specjalnych z ważną i poufną misją do wykonania. Osoby ukrywające się w cieniu wydają się Wam znajome... tak, w końcu to Wasi towarzysze. Gra trwa 60 minut i jest dostępna dla grup składających się z 2 do 4 osób.

Bezpieczeństwo

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia nadzór sprawować będzie Mistrz Gry, czyli osoba stale monitorująca poczynania uczestników. Będzie ona odpowiedzialna również za usuwanie ewentualnych usterek.

Przebieg rozgrywki jest nagrywany przez monitoring. W jej trakcie osoby biorące udział nie mogą korzystać z urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz. Za złamanie postanowień regulaminu ośrodka opiekun grupy może przerwać grę przed upływem ustalonego czasu.

Quest Cage

Quest Cage jest rodzinną firmą, która tworzy miejsce spotkań dla znajomych, współpracowników i członków rodziny w każdym wieku. W swojej ofercie posiada pokoje o zróżnicowanym poziomie trudności, dlatego skorzystać mogą z niej zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby początkujące. Zespół posiada dwa lokale, które mieszczą się pod adresem: ul. 3 Maja 6-8/3 (pokój „W gąszczu tajemnic”) oraz ul. Dębowa 65 (pokoje: „Sherlock’s Room”, „Strych szalonego Alchemika”, „Reaktor 404: powrót atomu” i „Łódź podwodna”) w Katowicach. W każdym z tych miejsc odwiedzający natrafią na unikalne pokoje i scenariusze.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.