Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda OFF ROAD
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 – Częstochowa

Jazda OFF ROAD 4x4 – Częstochowa

Miejsce realizacji

Częstochowa. Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać numer zamówienia rezerwacji. Jazda odbywa się autem Land Rover Discovery.

Obowiązujący strój

Wygodny ubiór, który można zabrudzić. Obuwie przystosowane do prowadzenia pojazdu – najlepiej sportowe.

Sezon

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację. Jazdy realizowane są w każdy dzień tygodnia w godzinach 9:00-18:00.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ekstremalna jazda po bezdrożach w okolicach Częstochowy. Trasa ustalana jest indywidualnie. Instruktor dostosowuje jej kształt do preferencji uczestnika oraz jego umiejętności manewrowania pojazdem. Osoba biorąca udział w offroadowej przygodzie wcieli się w rolę kierowcy samochodu marki Land Rover Discovery. W zależności od wybranego wariantu spędzi ona w aucie 1 lub 2 godziny. Wcześniej przejdzie krótkie szkolenie, na którym zaznajomi się z budową maszyny oraz specyfiką jej sterowania. Później wyruszy wraz ze swoim merytorycznym opiekunem w drogę. Może przy tym zabrać ze sobą nawet dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsca pasażerów.

Co otrzymasz?

  • szkolenie wprowadzające

  • opiekę instruktorską

  • spersonalizowaną trasę dostosowaną do preferencji i umiejętności

  • możliwość podziwiania przyrodniczych krajobrazów Wyżyny Częstochowskiej

  • dostęp do samochodu terenowego z napędem na cztery koła

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem i komfortem uczestników czuwa przydzielony instruktor. Przeprowadza on ponadto szkolenie wprowadzające i jako pasażer towarzyszy kierowcy podczas przemierzania trasy.

Do jazdy wykorzystywane są terenówki z napędem na cztery koła, które są w stanie poradzić sobie z naturalnymi przeszkodami różnego typu. Dobrze sprawdzają się zarówno na grząskiej, jak i trawiastej powierzchni.

Aby wziąć udział w atrakcji, należy posiadać ważne prawo jazdy kategorii B i mieć ukończone 18 lat. Minimalny wiek pasażera wynosi 12 lat. Zabronione jest przystępowanie do realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Rekomenduje się dobranie odzieży i obuwia sportowego, które zapewni wygodę i nie będzie krępowało ruchów. Podczas pokonywania drogi odzież może ulec zabrudzeniu.

Rent 4x4

Firma Rent 4x4 zajmuje się organizacją przejażdżek typu OFF ROAD na terenie Częstochowy i okolic. Posiada własną, dobrze wyposażoną flotę pojazdów z napędem na cztery koła. Do realizacji atrakcji wykorzystuje ona samochody marki Land Rover Discovery. Jazdy odbywają się przez cały rok, w każdy dzień tygodnia w godzinach 9:00-18:00. Termin wyprawy należy zarezerwować z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.