Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. W miastach
  3. Wrocław
  4. Skok na bungee – Wrocław

Skok na bungee – Wrocław

Wybierz lokalizację:
Ilość osób: 1 osoba
Cena: 260 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00010264

Miejsce realizacji

ul. Wróblewskiego 9, Wrocław (tuż obok wrocławskiego zoo i Hali Stulecia)

Czas trwania

Skok trwa kilka sekund. Na realizację prosimy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Ilość osób

2

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać numer zamówienia rezerwacji.

Obowiązujący strój

Niekrępujący ruchów, dostosowany do warunków pogodowych.

Sezon

Jedyne warunki pogodowe jakie mogą uniemożliwić skok to bardzo silny wiatr lub burza z piorunami.

Wymagania

Minimalna waga to 45 kg. Osoba niepełnoletnia realizuje atrakcję za pisemną zgodą opiekuna prawnego (dokument dostępny na stronie internetowej Wykonawcy Bungee Wrocław), a poniżej 16-tego roku życia w jego obecności. Aby oddać skok należy zapoznać się z regulaminem i go pisemnie zaakceptować.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ekscytujący skok na bungee we Wrocławiu. Śmiałek zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa, a później także wyposażony w niezbędną uprząż i asekurację. Następnie specjalny dźwig przetransportuje go na szczyt konstrukcji mierzącej aż 70 metrów. Stamtąd osoba biorąca udział w atrakcji będzie mogła podziwiać panoramę miasta, a w dalszej kolejności odda ona swój skok. Atrakcja może być realizowana przez pojedynczego uczestnika bądź parę – wówczas skoczkowie połączeni są jedną uprzężą i jednocześnie rzucają się w dół z wieży. Na wydarzenie należy wygospodarować około 1 godzinę.

Co otrzymasz?

  • skok na bungee z wysokości 70 metrów

  • niezbędną asekurację i oprzyrządowanie

  • wsparcie instruktora

  • szkolenie z zasad bezpieczeństwa

  • transport na szczyt konstrukcji wliczony w cenę

  • możliwość podziwiania miejskiego krajobrazu z wysokości platformy

Bezpośrednio na miejscu oddania skoku można wykupić dodatkowo pamiątkę w postaci zdjęć oraz filmu, które uwiecznią ekstremalną przygodę. Pakiet może obejmować wyłącznie zdjęcia lub film bądź łączyć obydwie opcje.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo uczestnika zagwarantowane jest dzięki wytrzymałej uprzęży, która nie tylko chroni przed upadkiem oraz urazami, ale również amortyzuje uczucie szarpnięcia towarzyszące ostatniemu etapowi skoku. Dzięki temu osoba biorąca udział będzie czuła się w pełni komfortowo. Pod platformą umieszczony zostanie natomiast skokochron. Event może zostać przełożony w przypadku wystąpienia gwałtownej burzy lub silnego wiatru.

Z atrakcji nie powinny korzystać osoby z chorobami neurologicznymi i psychicznymi, a także astmatycy i epileptycy. Wśród przeciwwskazań wymienić należy też urazy kości, obrażenia kręgosłupa, żylaki oraz zaburzenia równowagi. Przełożenie terminu realizacji powinno nastąpić również w sytuacji tymczasowej infekcji dróg oddechowych.

Bungee Wrocław

Bungee Wrocław to jedyna firma w mieście organizująca profesjonalne skoki przy wykorzystaniu żurawia wieżowego. Zespół wykorzystuje najlepszej jakości sprzęt, którego wytrzymałość potwierdzona jest certyfikatami. Skoki organizowane są przez cały rok przy ul. Wróblewskiego 9, nieopodal lokalnego ogrodu zoologicznego.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.