Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Ekstremalne
  4. Dream Jump - ekstremalny skok ze Stadionu Śląskiego
  5. Dream Jump - Chorzów

Dream Jump - Chorzów

Ilość osób: 1 osoba
Cena: 129 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00007627

Miejsce realizacji

Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10, Chorzów

Czas trwania

Na atrakcję należy przeznaczyć ok. 30 minut.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Warunkiem oddania skoku jest podpisanie regulaminu i oświadczenia o braku przeciwwskazań do odbycia skoku.

Obowiązujący strój

Sportowy, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do warunków pogodowych. Koniecznie sznurowane obuwie.

Sezon

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Bezwzględny zakaz korzystania z atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać numer zamówienia rezerwacji.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Skok z wysokości 40 metrów ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Uczestnik przybędzie na miejsce tuż przed ustaloną godziną, aby odbyć krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Dowie się on wówczas od obecnych na miejscu instruktorów, w jaki sposób przebiegać będzie realizacja. Następnie zostanie założona na niego uprząż i asekuracja. Mechanizm opiera się na dynamicznej linie umożliwiającej wydłużenie okresu swobodnego spadania do nawet 90% wysokości obiektu. Czynnik ten odróżnia rozrywkę od klasycznego skoku na bungee. Podczas Dream Jump możliwe jest wykonywanie akrobacji w powietrzu. Atrakcja przeznaczona jest dla entuzjastów ekstremalnych przeżyć, którzy nie boją się wysokości. Spodoba się ona także osobom szukającym dodatkowej dawki adrenaliny.

Co otrzymasz?

  • skok odbywany w technice Dream Jump z wysokości 40 metrów

  • wstęp na teren Stadionu Śląskiego w Chorzowie

  • niezbędną uprząż oraz asekurację

  • pomoc i wsparcie instruktora

  • możliwość przyprowadzenia osób towarzyszących, które będą oglądały skok z bezpiecznej odległości

Bezpieczeństwo

Minimalny wiek uczestnika atrakcji wynosi 18 lat. Zabronione jest korzystanie z niej pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W wyniku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych data realizacji może ulec przełożeniu. Nowy termin ustalony zostanie w oparciu o preferencje przyszłego uczestnika.

Zaleca się dobór wygodnego stroju, który nie będzie krępował ruchów. Obowiązkowo należy mieć założone sznurowane obuwie.

dreamjump.pl

Zespół dreamjump.pl stworzył patent na skok z wysokości z wydłużonym efektem swobodnego spadania. Wykorzystuje on sprzęt wysokiej klasy produkowany przez uznane firmy. Dzięki temu stosowana podczas eventów asekuracja jest niezawodna i zapewnia osobom biorącym udział w atrakcji bezpieczeństwo. Grupa organizuje skoki między innymi w Chorzowie przy ul. Katowickiej 10, gdzie mieści się Stadion Śląski. Chęć odbycia skoku w wybranym terminie należy potwierdzić rezerwacją dokonaną na minimum siedem dni przed planowaną datą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.