Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Tutay
 2. Atrakcje
 3. Za kierownicą
 4. Jazda za kierownicą Ariel Atom 4
 5. Jazda Ariel Atom 4 - Tor Silesia Ring karting

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Silesia Ring karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00009776

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Silesia Ring karting - Kamień Śląski

Przejażdżka na miejscu kierowcy brytyjskiego ultralekkiego bolidu Ariel Atom 4 to niesamowita przygoda, która zachwyci zarówno początkującego, jak i doświadczonego kierowcę. Po umówieniu dogodnego terminu należy przybyć na tor Silesia Ring, gdzie każdy uczestnik musi odbyć krótkie szkolenie z doświadczonym kierowcą wyścigowym. Zajmie on również miejsce pasażera podczas pokonywania wyznaczonego dystansu. Długość przejażdżki zależy od wybranego wariantu. Jedno okrążenie pętli kartingowej Silesia Ring to 1,5 km.

Ariel Atom 4

Ariel Atom 4 to prawdziwa duma brytyjskich inżynierów. Jest jednym z nielicznych pojazdów, które składa się ręcznie. Pojazd ma niewielką wagę - 595 kg, co w połączeniu z jednostką napędową generującą moc 320 KM czyni go prawdziwym potworem! Pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu już po 2,8 sekundy! Prędkość maksymalna, z jaką może pojechać Ariel Atom 4, wynosi 260 km/h! Przy projektowaniu samochodu zrezygnowano z umieszczania w nim drzwi, bocznych szyb, dachu i nadwozia, by jak najbardziej obniżyć jego wagę.

Parametry techniczne:

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność silnika: 1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

Tor Silesia Ring karting - Kamień Śląski

Tor Silesia Ring znajduje się na płycie dawnego lotniska. Odcinek kartingowy ma długość 1500 m i szerokość 12-15 m. Zróżnicowana infrastruktura pętli pozwala na komfortową jazdę szkoleniowo-treningową. Trasa przejazdu składa się z 7 zakrętów, a najdłuższa prosta mierzy ok. 300 m. Tor pokryty jest asfaltową nawierzchnią, zapewniającą doskonałe warunki do testowania sportowych aut.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom 4 realizowana jest podczas eventów motoryzacyjnych na torze Silesia Ring. To wydarzenia trwające zwykle przez cały dzień. Obiekt zabezpieczony jest wtedy przez zespół specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników. Uczestnik przed pokonaniem wyznaczonego dystansu musi odbyć krótkie szkolenie pod okiem instruktora. Instruktor jest obecny również podczas jazdy. Zajmując miejsce pasażera, nadzoruje prawidłowy przebieg atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.