Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda Fordem Mustangiem
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Ułęż

Jazda Ford Mustang - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00009220

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Ułęż

Ciekawy przebieg nitki toru Ułęż z pewnością podsyci twoje motoryzacyjne emocje. Więc jeżeli poszukujesz nowych doświadczeń i chcesz podnieść swój poziom adrenaliny, wykorzystaj naszą propozycję. Jazda Mustangiem GT na torze Ułęż - Lublin może zostać podarowana w formie vouchera prezentowego, do wykorzystania przez obdarowaną osobę w odpowiadającym jej terminie.  

Mustang GT

Mustang GT to legendarny pojazd, którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. To właśnie jego będziesz miał okazję przetestować. Silnik V6 3.7 litra zapewni niesamowite doznania na torze. Pokonywanie kolejnych zakrętów będzie czystą przyjemnością. Piękna sylwetka samochodu z charakterystycznym znaczkiem mustanga uczyni tę przygodę niezapomnianą.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Ułęż

Na trasie pomiędzy Warszawą a Lublinem położony jest nowoczesny motopark. Nitka toru mierzy 2500 metrów. Szerokość aż 30 metrów pozwala na wygodne pokonywanie zakrętów, bez ryzyka wypadnięcia z trasy. Ponieważ ośrodek ten został bardzo dobrze przygotowany, dysponuje także całym zapleczem pozwalającym na bezpieczne i wygodne spędzanie czasu. Prosta 500 metrów pozwoli ci na rozpędzenie samochodu i sprawdzenie wszystkich jego możliwości nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Jazda Mustangiem GT na torze Ułęż - Lublin to przygoda uszyta na miarę twoich oczekiwań.

Voucher na prezent

Nie zastanawiaj się dłużej nad idealnym prezentem. Wystarczy, że wykupisz nasz voucher i zaznaczysz opcję prezentową. Wówczas otrzymasz go w wersji papierowej, od razu zapakowany i gotowy do wręczenia.

Bezpieczeństwo

Priorytetem jest dobra i bezpieczna zabawa dla wszystkich. Z tego powodu tor w Ułężu spełnia wszystkie, rygorystyczne normy. Ryzyko wypadnięcia z trasy jest na nim zminimalizowane. Równie istotne jest, że pieczę nad bezpieczeństwem sprawują instruktorzy, którzy są także zawodowymi kierowcami rajdowymi i wiedzą wszystko na temat panowania nad pojazdem. W samochodzie nie będziesz sam, dzięki czemu będziesz wiedział, jak zachować się w każdej sytuacji. Nawierzchnia toru jest na bieżąco kontrolowana, aby uniknąć poślizgu. Dotyczy to także warunków atmosferycznych - jazdy odbywają się wyłącznie przy sprzyjającej pogodzie.

Jak wygląda realizacja?

Wystarczy voucher, prawo jazdy i dobry humor, aby zrealizować swoje marzenie. Na miejscu obsługa wyjaśni wszystkie szczegóły tego dnia. Wraz z osobami towarzyszącymi zobaczysz niejeden wyjątkowy pojazd i niejeden przejazd.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.