Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Tutay
 2. Atrakcje
 3. Za kierownicą
 4. Jazda Lamborghini Gallardo
 5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Bednary

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00008962

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo na Torze Bednary

Jazda w roli kierowcy Lamborghini Gallardo po Torze Bednary. Uczestnik po przybyciu na teren obiektu przejdzie krótkie szkolenie z zakresu obowiązujących go zasad bezpieczeństwa. Następnie wraz z przydzielonym mu instruktorem zasiądzie w pojeździe i uda się na pętlę. Poprowadzi on włoski supersamochód, którego moc silnika opiewa na 560 koni mechanicznych. Auto wyposażone jest w napęd na cztery koła i automatyczną skrzynię biegów. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w jedynie 3,4 sekundy. Jego możliwości zostaną przetestowane na 2,5-kilometrowej nitce. W zależności od wybranej opcji kierowca odbędzie od 1 do 4 okrążeń. Oprócz tego może przyprowadzić on ze sobą osoby towarzyszące, które z odległości będą śledziły jego poczynania na torze.

Co otrzymasz?

 • wstęp na teren Toru Bednary

 • udział w evencie motoryzacyjnym

 • opiekę instruktora

 • przejażdżkę w roli kierowcy Lamborghini Gallardo

 • krótkie szkolenie wprowadzające

 • możliwość przyprowadzenia osób towarzyszących jako widzów

Bezpieczeństwo

Realizacja atrakcji uzależniona jest od warunków atmosferycznych. W przypadku wystąpienia niesprzyjających zjawisk pogodowych wydarzenie może zostać przełożone. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Zaleca się dobór wygodnego, luźnego stroju oraz obuwia z miękką podeszwą.

W trakcie jazdy nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa przydzielony mu instruktor. Przeprowadza on krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie obiektu, a następnie zasiada na miejscu pasażera w pojeździe.

Kierowca musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Zakazane jest przystępowanie do atrakcji pod wpływem alkoholu albo innych środków odurzających, które wpływałyby na koncentrację oraz szybkość reakcji.

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to marzenie każdego miłośnika motoryzacji. Dynamiczna, agresywna stylistyka nadwozia przyciąga wzrok, jednak tak naprawdę emocje rosną po uruchomieniu silnika. Wyjątkowy samochód o włoskim rodowodzie jest napędzany przez jednostkę napędową o pojemności ponad 5 litrów, która generuje równie imponującej moc 560 KM! Dzięki temu przejażdżka Lamborghini generuje niesamowite odczucia z jazdy! Supersamochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 315 km/h. Dodatkowo dzięki napędowi na cztery koła i bardzo precyzyjnemu układowi kierowniczemu, Lamborghini Gallardo to prawdziwy samochód wyścigowy!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Bednary

Tor Bednary jest zlokalizowany około 35 kilometrów od centrum Poznania. Wybudowany na płycie dawnego lotniska wojskowego Tor Bednary jest idealnym miejscem na przetestowanie swoich umiejętności podczas emocjonującego przejazdu jako kierownica Lamborghini Gallardo. Betonowa nawierzchnia toru mierzy 2500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Trasa składa się z długich prostych odcinków, spośród których najdłuższy mierzy aż 500 metrów długości. Na tak dużym dystansie możesz spokojnie rozpędzić samochód i poczuć emocje związane z prędkością. Jeżeli preferujesz techniczną jazdę, z pewnością ucieszysz się z kilku zakrętów. Tor Bednary - Gniezno oferuje doskonałą przestrzeń do przejażdżki Lamborghini Gallardo. Z pewnością poczujesz ogromne emocje płynące nie tylko z szybkiej jazdy na prostej, ale również w trakcie dynamicznego pokonywania zakrętów! Dodatkowo tor wyposażony jest w system fotokomórek, który mierzy czas Twojego przejazdy z dokładnością do 0,01 sekundy! Podejmiesz wyzwanie, by pobić rekord czasu pokonania pętli? A może zabierzesz ze sobą grupę przyjaciół, by wspólnie rywalizować o najlepszy wynik?

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.