Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00008972

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Kraków

Przejażdżka Lamborghini Gallardo po profesjonalnym torze wyścigowym w Krakowie. Obiekt mieści się przy ul. Rzepakowej 4 na terenie lokalnego Moto Parku. Po przybyciu na miejsce uczestnik odbędzie krótkie szkolenie. Później wsiądzie do włoskiego superauta, aby odbyć niezapomnianą jazdę. Nitka rozciąga się na 1,5 kilometra. W zależności od wcześniej dokonanego wyboru kierowca pokona od 1 do 4 okrążeń. Po drodze czekają na niego liczne zakręty i rekordowo długie proste. Samochód, jaki będzie on prowadził, wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów oraz napęd na cztery koła. Dzięki silnikowi o mocy 560 KM jest w stanie przekraczać prędkość 300 km/h, a do setki przyspiesza w nieco ponad 3 sekundy. Istnieje możliwość zabrania ze sobą osób towarzyszących, które z odległości będą śledziły poczynania kierowcy na torze.

Co otrzymasz?

  • wstęp na teren Moto Parku Kraków

  • udział w evencie motoryzacyjnym

  • opiekę instruktora

  • krótkie szkolenie teoretyczne

  • dostęp do toru wyścigowego

  • przejażdżkę za kierownicą Lamborghini Gallardo

  • możliwość zabrania ze sobą osób towarzyszących

Bezpieczeństwo

Podczas jazdy nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa przydzielony mu instruktor. Najpierw przeprowadzi on krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie obiektu, a następnie wsiądzie do auta, by zająć miejsce pasażera.

Kierowca musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Zabronione jest przystępowanie do atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, które osłabiałyby koncentrację oraz szybkość reakcji. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Zaleca się dobór wygodnego stroju oraz obuwia z miękką podeszwą.

W przypadku wystąpienia niesprzyjających zjawisk atmosferycznych (np. intensywnych opadów), wydarzenie może zostać przełożone na inny termin.

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to marzenie każdego miłośnika motoryzacji! Włoskie supersamochody potrafią generować ogromną dawkę niezapomnianych emocji. Lamborghini to prawdziwa legenda, która w swojej historii posiada mnóstwo wyjątkowych pojazdów. 560-konny silnik Lamborghini Gallardo zapewnia doskonałe osiągi! Supersamochód rozpędza się do 100 km/h w 3,4 sekundy i może osiągnąć prędkość nawet 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Kraków

Ulokowany niemalże w centrum miasta Tor Kraków to świetne miejsce, by na własnej skórze sprawdzić osiągi wyjątkowego supersamochodu. Tor posiada nawierzchnię asfaltową, a jego pętla liczy 1500 metrów, na które składają się techniczne zakręty oraz długa, 200-metrowa prosta. Dzięki temu trasa przypadnie do gustu zarówno miłośnikom wysokich prędkości, jak i technicznego pokonywania ciasnych zakrętów. Spróbuj swoich sił podczas jazdy Lamborghini Gallardo na Torze Kraków!

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.