Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Tutay
 2. Atrakcje
 3. Za kierownicą
 4. Jazda Lamborghini Gallardo
 5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00008952

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na Torze Poznań

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini na torze wyścigowym w Poznaniu. W zależności od wybranej opcji pokonasz jedno lub dwa okrążenia toru. Długość jednego okrążenia to 4,1 kilometra. Tor Poznań powstał na dawnych pasach startowych Portu Lotniczego Poznań-Ławica zlokalizowanego około 12 km od centrum miasta. Nitka toru może poszczycić się rekordowo długą prostą rozciągającą się na całe 560 metrów. Warunki te idealnie sprawdzą się do przetestowania możliwości Gallardo, które wyposażone jest w silnik o mocy 560 koni mechanicznych. Dzięki niemu auto może osiągać prędkości rzędu 315 km/h. Jazdę odbędziesz w obecności instruktora, po uprzednim krótkim szkoleniu. Na terenie obiektu mogą przebywać osoby towarzyszące, które będą przyglądać się wszystkiemu z bezpiecznej odległości.

Co otrzymasz?

 • udział w zamkniętym evencie motoryzacyjnym

 • wstęp na teren Toru Poznań

 • jazdę za kierownicą Lamborghini Gallardo

 • opiekę instruktora

 • możliwość przyprowadzenia ze sobą osób towarzyszących

 • krótkie szkolenie wprowadzające

Bezpieczeństwo

W czasie przejażdżki nad bezpieczeństwem czuwa instruktor. Najpierw przeprowadzi on krótkie szkolenie wprowadzające z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze, a następnie wsiądzie z Tobą do samochodu, zajmując miejsce pasażera. Stamtąd będzie udzielał wskazówek, które pomogą Ci odkryć pełnię możliwości Lamborghini Gallardo na torze.

Aby wziąć udział w atrakcji musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać prawo jazdy kategorii B ważne na terenie Polski. Zabronione jest przystępowanie do atrakcji pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych środków odurzających, które mogłyby osłabić koncentrację oraz szybkość reakcji. Minimalny wymagany wzrost to 150 cm. Zalecamy dobór luźnego, wygodnego stroju oraz obuwia z miękką podeszwą.

Lamborghini Gallardo

Wielu miłośników motoryzacji marzy o tym, by choć raz na własnej skórze poczuć, jakie emocje wzbudza jazda Lamborghini Gallardo! Włoski supersamochód jest napędzany przez jednostkę V10 o pojemności przeszło 5,2 l, która generuje ogromną moc 560 KM! Dzięki niej przejazd Lamborghini to atrakcja, która zapadnie w pamięć na długie lata, bowiem niewiele jest samochodów, które mogą rozpędzić się nawet do 315 km/h i osiągają pierwszą setkę na prędkościomierzu w czasie zaledwie 3,4 sekundy!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Poznań

Tor Poznań to jeden z największych torów wyścigowym w Polsce. Tor kartingowy stanowi wyodrębnioną część głównej pętli toru. Pętla główna poznańskiego toru posiada nowoczesną, w pełni bezpieczną nawierzchnię asfaltową, której długość to ponad 4 kilometry! Najdłuższa prosta mierzy aż 560 metrów i stanowi doskonałe miejsce do zakosztowania wyższych prędkości podczas jazdy Lamborghini Gallardo. Ponadto trasa toru składa się również z 14 zakrętów, na których spróbujesz swoich umiejętności jazdy technicznej! Wartym podkreślenia jest fakt, iż Tor Poznań jest miejscem, w którym odbywają się zawody klasy światowej. Obiekt posiada homologację FIA, a przez lata istnienia trasę poznańskiego toru odwiedziły takie sławy sportów motorowych jak Michael Schumacher czy Robert Kubica.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.