Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań karting

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00008944

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor kartingowy Poznań

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo na torze kartingowym w Poznaniu. Atrakcja realizowana jest podczas całodziennego eventu motoryzacyjnego organizowanego na terenie obiektu. Po wstępnym zapoznaniu z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na torze,  usiądziesz za kierownicą Lamborghini Gallardo, a miejsce obok w fotelu pasażera zajmie instruktor - doświadczony kierowca rajdowy. Trasa 1 okrążenia toru obejmuje odcinek o długości 1500 metrów. W zależności o wybranej opcji, za kierownicą Lamborghini Gallardo możesz pokonać od 1 do 4 okrążeń. Na tor możesz zabrać ze sobą także osoby towarzyszące, które z wyznaczonej strefy będą śledziły Twoją jazdę.

Co otrzymasz?

  • 1-4 okrążeń za kierownicą Lamborghini Gallardo

  • udział w całodziennej imprezie motoryzacyjnej

  • dostęp do toru kartingowego

  • opiekę profesjonalnego kierowcy rajdowego

  • możliwość przyprowadzenia osób towarzyszących

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem jazdy czuwa instruktor. Przejażdżki odbywają się pojedynczo, dlatego nie należy się obawiać zderzenia z innymi pojazdami. Samochody, którymi realizowane są jazdy przechodzą regularne przeglądy, a ewentualne nieprawidłowości są natychmiastowo usuwane. Aby wziąć udział w realizacji musisz posiadać ważne prawo jazdy kat. B.

Atrakcja realizowana jest określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na niesprzyjającą pogodę event motoryzacyjny może zostać odwołany i przełożony na inny termin. Chęć wzięcia udziału w evencie należy zgłosić, dokonując rezerwacji jazdy z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem.

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to niezapomniana atrakcja, która potrafi pozostać w pamięci na długie lata! Kultowy supersamochód o włoskim rodowodzie generuje imponującą moc 560 KM, które płyną z ogromnego silnika V10 o pojemności przeszło 5 litrów! Parametry jednostki napędowej w połączeniu z doskonałym rozkładem masy i napędem na wszystkie koła sprawiają, że jazda supersamochodem to generator pozytywnych emocji! Wspomnijmy tylko, że Lamborghini osiąga prędkość maksymalną przekraczającą 300 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 3,4 sekundy!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor kartingowy Poznań

Tor Poznań jest największym obiektem wyścigowym spośród wszystkich funkcjonujących na terenie kraju. Tor kartingowy stanowi wyodrębnioną część głównej pętli toru. Trasa posiada asfaltową nawierzchnię i liczy sobie 1480 metrów długości. Pętla kartingowa składa się z kilku długich prostych odcinków, które wzbogaca aż 18 koniecznych do pokonania zakrętów! Miłośników sportów motorowych z pewnością zainteresuje fakt, że Tor Poznań posiada światową homologację FIA, co oznacza, że organizowane są na nim wydarzenia klasy światowej! Przygotowując się do jazdy Lamborghini Gallardo, można więc poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy!

 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.