Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda Lamborghini Gallardo
  5. Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Pszczółki

Jazda Lamborghini Gallardo - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00009402

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Pszczółki

Jazda w roli kierowcy superszybkiego Lamborghini Gallardo. Atrakcja przeznaczona jest dla jednej osoby i odbywa się w ramach całodziennego eventu motoryzacyjnego na Torze Pszczółki w okolicy Gdańska. Nitka toru mierzy 1,05 kilometra i liczy łącznie pięć zakrętów, a najdłuższa prosta na trasie liczy około 300 metrów. W zależności od wybranej opcji pokonasz 1, 2, 3 lub 4 okrążenia toru. Jazda odbywa się w obecności instruktora, który zajmie fotel pasażera, a przed jazdą przeprowadzi krótkie szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa. Lamborghini Gallardo może poszczycić się silnikiem o mocy 560 koni mechanicznych, dzięki któremu jest w stanie rozpędzić się do setki w mniej niż 4 sekundy. Na tor możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą przyglądać się Twoim poczynaniom na pętli z bezpiecznej odległości.

Lamborghini Gallardo

Jazda Lamborghini Gallardo to uczucie, które trudno opisać słowami. Wyjątkowa stylistyka nadwozia, przepełniona mocą jednostka napędowa o pojemności 5.2l oraz doskonały, precyzyjny układ kierowniczy to główne atrybuty włoskiego supersamochodu. Przejażdżka Lamborghini z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, kto zasiądzie za jego kierownicą! Pojazd rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to imponujące 315 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

560 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,4 sekundy

Prędkość maksymalna

315 km/h

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki został otwarty w 2017 roku, co czyni go jednym z najnowszych obiektów tego typu, funkcjonujących na terenie Polski. Jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię, a przejazdy odbywają się na wyznaczonej trasie, której pętla mierzy 1,05 km długości. Pętla toru obejmuje proste odcinki, które sprzyjają osiąganiu wysokich prędkości oraz ciasne, techniczne zakręty. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowe emocje, Tor Pszczółki stanowi doskonałe miejsce do odbycia przejażdżki Lamborghini Gallardo!

Co otrzymasz?

  • wstęp na Tor Pszczółki

  • udział w całodziennej imprezie motoryzacyjnej

  • opiekę instruktora

  • możliwość przyprowadzenia osób towarzyszących

  • 1-4 okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo

Bezpieczeństwo

Aby wziąć udział w atrakcji jako kierowca, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Zakazane jest uczestnictwo pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek innych środków odurzających, które osłabiałyby szybkość reakcji. Minimalny wymagany wzrost to 150 cm. Zaleca się dobór obuwia z miękką podeszwą oraz wygodnego stroju, który nie krępuje ruchów.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.