Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda Subaru Impreza
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Jastrząb

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00009454

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Jastrząb - Radom

Oceń Subaru Impreza WRX, prowadząc ten pojazd na profesjonalnym torze wyścigowym. Prezentowany model to niekwestionowana legenda rajdowa. Jazda nim na profesjonalnym torze wyścigowym dostarcza emocji, do których wraca się przez długie lata. To doskonała okazja dla każdego amatora motoryzacji. Spełnij swoje marzenie lub pomóż zrealizować je komuś bliskiemu.

Połączenie Tor Jastrząb - Radom z Subaru Impreza WRX  to pewność dobrej zabawy, niezwykłych emocji i niezapomnianych wspomnień. Na miejscu zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo, abyś mógł w pełni skupić się na jeździe.

Subaru Impreza WRX

Profesjonalni kierowcy rajdowi często wybierają Subaru Impreza WRX. Jego niska masa własna w połączeniu z pokaźnymi parametrami technicznymi i napędem na 4 koła gwarantują dynamiczną i szybką jazdę. Pojazd wzbudza ogromne emocje i potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających kierowców.

Pojazd posiada 2,5 litrowy silnik, który generuje 224 KM mocy zwrotnej. Rozpędzenie go do 100 km/h zajmuje jedynie 5.9 sekundy. Górna granica prędkości wynosi natomiast 230 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb - Radom zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Tor, jako jedyny w kraju, został w całości zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co wpłynęło z pewnością na szybkie ogłoszenie go najnowocześniejszym w Polsce. Obiekt posiada również m.in. automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne.

Pętla toru wynosi 3500 metrów, a jej szerokość w najwęższym punkcie to 10 metrów. Na trasie napotkamy aż 11 zakrętów. Długość asfaltowa, wykorzystywana do jazd samochodami wyścigowymi posiada długość 2400 metrów.

Voucher na prezent

Nie czekaj i zakup swój voucher na przejazdy! Możesz zamówić go na wskazany adres e-mail lub wybrać tradycyjną przesyłkę. Jeżeli zdecydujesz się na ten drugi wariant, wówczas zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną, co doskonale spisuje się w roli prezentu.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor i do samochodu czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu, co sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Ponadto będziesz miał do dyspozycji doświadczonego instruktora, który zasiądzie na miejscu dla pasażera, aby dzielić się z Tobą wiedzą i wsparciem.

Realizacja

Szczęśliwych posiadaczy voucherów zapraszamy do punktu obsługi klienta w celu rejestracji. Następnie nasza kadra poprowadzi Cię w stronę torów i pojazdów, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie. Potem czas już na samą przyjemność i satysfakcję wynikającą z przejazdów. Twoje poczynania mogą śledzić na trybunie również twoi najbliżsi, których zaprosisz na tor.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.