Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. W powietrzu
  4. Lot Paralotnią
  5. Lot paralotnią – Gliwice

Lot paralotnią – Gliwice

Wybierz lokalizację:
Cena: 120 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: G0005131

Miejsce realizacji

Gliwice, dokładny adres ustalany jest na etapie rezerwacji.

Czas trwania

3 - 7 minut.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Trasa lotu uzależniona będzie od aktualnej dostępności przestrzeni powietrznej, a o jej wyborze przed lotem będzie decydował pilot.

Obowiązujący strój

Wygodny strój i obuwie sportowe.

Sezon

Od końca kwietnia do końca października - realizacja uzależniona od pogody.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to ukończone 16 lat. Wymagane jest oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lot paralotnią to idealna atrakcja dla wszystkich, którzy lubią adrenalinę, sporty w powietrzu albo po prostu poszukują nowych przygód i rozrywek. Realizowany jest on w Ostropie, czyli dzielnicy Gliwic. Trwa on od 3 do 7 minut, co jest uzależnione od warunków pogodowych. Sama trasa lotu ustalana jest przez startem przez pilota i uwarunkowana jest od dostępności przestrzeni powietrznej. Przed startem korzystający z atrakcji zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz otrzyma wiedzę na temat samej paralotni i jej funkcjonowania. Lot odbywa się w tandemie z doświadczonym pilotem ze startem za wyciągarką.

Co otrzymasz?

  • teoretyczną wiedzę na temat paralotni i ich zachowania w powietrzu

  • zapoznanie z zadami bezpieczeństwa podczas lotu

  • lot widokowy paralotnią jako pasażer w tandemie z doświadczonym pilotem trwający od 3 do 7 minut

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo podczas lotu paralotnią odpowiada doświadczony pilot. Posiada on niezbędne uprawnienia do realizacji tego typu aktywności. Korzystający z atrakcji zostanie przed startem zapoznany z regulaminem organizatora. Przed startem otrzyma kask i zostanie przypięty niezbędnymi linami do paralotni.

Uczestnikami lotu mogą być jedynie osoby, które ukończyły 16 lat. Niezbędne jest także oświadczenie o stanie zdrowia osoby korzystającej z atrakcji. Przeciwwskazaniami dla tego typu rozrywki są: ciąża, epilepsja, choroby serca czy też choroby umysłowe. Pasażerom lotu zaleca się mieć na sobie wygodne ubranie oraz obuwie sportowe. Nie można uczestniczyć w atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Loty z uwagi na pogodę odbywają się w okresie od kwietnia do końca października. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych realizacja tej rozrywki może zostać przełożona na inny termin.

Adams Paralotnie

Organizator Adams Paralotnie z Gliwic dysponuje najnowocześniejszym i bezpiecznym sprzętem, który posiada niezbędne atesty. Pilot posiada wszystkie niezbędne formalne uprawnienia do realizacji lotu.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.