Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Za kierownicą
  4. Jazda Fordem Mustangiem
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Silesia Ring karting

Jazda Ford Mustang - Tor Silesia Ring karting

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: 00009224

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Atrakcja realizowana w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Silesia Ring karting

Chyba każdy zna Mustanga. Ten pojazd jest klasyką amerykańskiej motoryzacji. Mało jednak kto miał okazję go poprowadzić, i to jeszcze na prawdziwym torze wyścigowym. Jazda Mustangiem GT na torze Silesia Ring karting w Kamieniu Śląskim jest okazją do zrealizowania swoich pragnień jeszcze z okresu dzieciństwa. Wybierz, ile okrążeń chcesz przejechać i kup voucher.

Mustang GT

Tor Silesia Ring pozwoli na sprawdzenie w praktyce możliwości tego niesamowitego samochodu. Mustang GT jest z pewnością pojazdem, który nie zawodzi. W trakcie przejazdu po zakrętach oraz rozpędzaniu się na prostej przekonasz się, czy jest on stworzony dla ciebie. Pamiątkowe zdjęcia nie pozwolą ci nigdy zapomnieć o tym przeżyciu.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Silesia Ring karting

Do toru w Kamieniu Śląskim dobry dojazd mają mieszkańcy województwa opolskiego i śląskiego, a także najbliższych okolic. To nowoczesny obiekt, powszechnie uważany za najlepszy w Polsce. Zbudowany został w 2016 roku na bazie istniejącej już wcześniej płyty lotniska. Dodano do niej jednak odpowiednią infrastrukturę, która sprawia, że jest wygodnie nie tylko dla kierowców, ale również dla osób towarzyszących i obserwatorów widowiska na torze. 1500 metrów betonowej nawierzchni pozwala z łatwością poruszać się po niej także amatorom. Najdłuższa prosta liczy aż 730 metrów - idealnie, by sprawdzić możliwości Mustanga GT.

Voucher na prezent

Jazda Mustangiem GT na torze Silesia Ring karting w Kamieniu Śląskim to niespodzianka, którą możesz podarować również komuś. Wszystko to za sprawą naszego praktycznego vouchera podarunkowego zapakowane w czarną kopertę - w sam raz jako prezent.

Bezpieczeństwo

Jazda po torze wyścigowym to atrakcja, która może być bardzo bezpieczna. Wszystko zależy od przygotowania samej areny. Współcześnie stosowane zabezpieczenia powodują, że ryzyko wypadnięcia z trasy jest małe. Dodatkowo nad przebiegiem atrakcji czuwa także doświadczony kierowca wyścigowy z doświadczeniem jako instruktor. Jest on odpowiedzialny za nadzór w trakcie jazdy, a także za przeprowadzenie krótkiego szkolenia wstępnego. Połączenie odpowiednich osób i właściwie przygotowanej areny sprawiają, że nie musisz się niczego obawiać.

Jak wygląda realizacja?

Zarezerwuj odpowiedni dla siebie termin. Swój voucher zarejestrujesz na miejscu, już po przyjeździe na tor. Pamiętaj, że w ramach atrakcji czeka cię nie tylko przejażdżka autem wyścigowym, ale również niezwykła możliwość obejrzenia innych samochodów.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.