Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Tutay
  2. Atrakcje
  3. Relaks i Uroda
  4. Masaż klasyczny dla dwojga
  5. Masaż klasyczny dla dwojga – Szczecin

Masaż klasyczny dla dwojga – Szczecin

Wybierz lokalizację:
Szczecin - kliknij, aby zmienić
Cena: 320 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana

Numer ref: G0005543

Miejsce realizacji

Baltica Wellness & SPA, Plac Rodła 8, Szczecin

Czas trwania

Masaż całego ciała trwa 50 minut.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Masaż dla dwóch osób odbywa się równocześnie.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Sezon

Pogoda nie ma wpływu na realizację.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać numer zamówienia rezerwacji.

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Masaż klasyczny dla dwojga to zabieg przeznaczony dla wszystkich potrzebujących chwili relaksu. Świetnie sprawdzi się także dla par, które chcą doświadczać wspólnie czegoś nowego. Atrakcja trwa 50 minut. Realizowana jest w salonie Baltica Wellness & SPA w Szczecinie. Odbywa się ona w jednym gabinecie równocześnie dla obojga uczestników. Masaż obejmuje całe ciało i ma na celu poprawę samopoczucia oraz uwolnienie pozytywnej energii. Technika zabiegu zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb uczestników i kondycji ich ciał. Może mieć charakter uspokajający, pobudzający czy przeciwbólowy. Rezerwacji wizyty w salonie należy dokonać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Co otrzymasz?

  • 50-minutowy masaż klasyczny dla dwóch osób

  • prywatny gabinet dla dwojga uczestników i specjalistów

  • opiekę wykwalifikowanych masażystów lub fizjoterapeutów

  • technikę masażu dostosowaną do indywidualnych potrzeb i kondycji ciała

Bezpieczeństwo

Zakazanie jest uczestnictwo w atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Przeciwwskazaniami do wzięcia udziału w masażu mogą być: epilepsja, astma, choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, niezagojone rany i blizny, stany zapalne, gorączka, choroby skóry i inne schorzenia dermatologiczne, a także urazy kości i stawów. Za bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg zabiegu odpowiadają wykwalifikowani specjaliści.

Baltica Wellness & SPA

Salon Baltica Wellness & SPA znajduje się w centrum Szczecina przy Placu Rodła 8. Wyposażony jest on w przestronne gabinety, w których zabiegi i masaże są wykonywane przez profesjonalistów. Ponadto posiada on Strefę Wellness, która oferuje szereg atrakcji, a wśród nich m.in.: łaźnię aromatyczną i parową, saunę suchą, jacuzzi, grotę ze sztucznym śniegiem oraz kilka innych udogodnień. Salon SPA bezpośrednio połączony jest z czterogwiazdkowym hotelem Radisson Blu, co daje możliwość skorzystania z tej atrakcji przy okazji zaplanowanej wizyty w mieście obejmującej nocleg.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki:

2023-2024 Copyright © tutay.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.